AŞAĞIDAKİ REFERANSLI LİNKLERE TIKLAYARAK HUOBİDE HESAP AÇANLARA 170 $ KOMİSYON İNDİRİMİ VE BÜTÇELERİNE ÖZEL KURULUM, HER KONUDA YARDIM, TAKTİK VE TAVSİYELER VERİLECEKTİR.

Öncelikle kripto paralarla ilgili hiç bilgisi olmayanlara aşağıdaki butona tıklayarak yazımı okumalarını tavsiye ederim.

Kripto para işlemleri yapabilmek için ilk adım dünyanın en büyük iki global borsası olan Huobi yada Binance’den ( Huobi en düşük komisyon oranları ile çalıştığı için benim tavsiyem Huobi ) aşağıda kayıt linklerini verdiğim linkler ile üyelik oluşturmaktır. Ardından hesabınızı size gösterilen yönergeler ile doğruladıktan sonra Binance TR (aşağıda linki mevcut) yerel borsa hesabı oluşturup sitedeki para yatırma bölümünde bulunan IBAN bilgilerini kullarak banka hesabımızdan havale yada eft ile buraya para aktarmamız gerekiyor. Daha sonra Binance TR yerel borsadaki paranızı global borsa hesabına aktarabilirsiniz. Yerel borsa hesabını globale ücretsiz para aktarmak için köprü olarak kullanıyoruz. Borsa hesapları açmak ve kullanmak ücretsizdir.

İşlemlerimizi risksiz ve belirlediğimiz stratejiler doğrultusunda hızla yapan kripto para botlarını kullanmak bizim için avantajlı olacaktır. Botları kullanmak ilk aşamada zor gelebilir. Fakat benim yardım ve tavsiyelerimle hepsini öğreneceksiniz. Kripto botlarının ücretsiz versiyonları yada premium deneme süreleri vardır. İhtiyacınız olan paketi satın alabilir yada ücretsiz şekilde bazı kısıtlamaları ile kullanabilirsiniz. Referanslarımı kullananlara bütçelerine göre hangi paketi kullanmaları gerektiği konusunda tavsiye vereceğim.

Aşağıdaki 2 borsa ve 2 bottan benim önerim Huobi ve 3Commastır. Kesinlikle daha avantajlı başlayacaksınız.


Huobi

Referans Kimliği : 69rg8

Referanslı Kayıt Linki : https://www.huobi.com/tr-tr/topic/invited/?invite_code=69rg8

Avantajı : Binance’ta en düşük işlem limiti 10$ iken Huobi’de bu limit 5$ dır. Ayrıca yeni üyelere komisyon kartları vererek uzunca bir müddet al-sat işlemlerinizi ücretsiz yapabileceğiniz bir fırsat tanımaktadır.

Komisyon kartları bittikten sonra da piyasanın en düşük komisyon oranına sahip borsası olduğundan en avantajlısıdır. Tarihinde hiç donma, çökme sorunları yaşamamıştır. Üstteki Huobi referans linki ile kayıt olanlar telegram özel grubumuza eklenerek anlık piyasa ve bot güncellemelerinden haberdar olacaktır.

Kayıt olduktan sonra kişisel bilgilerinizi sitedeki yönergeler doğrultusunda doğrulayın. İstenen bilgiler tamamen sizin güvenliğinizi sağlamak amacıyla isteniyor.


BINANCE

Referanslı Kayıt Linki : https://www.binance.com/tr/register?ref=69495553

BINANCE TR Referanslı Kayıt Linki : https://www.trbinance.com/account/signup?ref=5W2G77G5 (Binance’ın yerel Türkiye borsasıdır ve global borsaya para aktarma işlemleri buradan ücretsiz ve komisyonsuz yapılmaktadır.)


3Commas Kripto Ticaret Botu

Referanas Kodu : demiray

Referanslı Kayıt Linki : https://3commas.io/?c=demiray

Referansım ile abonelik alanlara %10 indirim uygulanmaktadır.

Not : Üyelik oluşturduktan sonra sağ üstteki menüden Settings (ayarlar) girip referans kutucuğuna demiray yazın ve kaydedin. F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, referans kutucuğu hala gözüküyorsa demiray2021 yazıp kaydedin ve tekrar sayfayı yenileyin. Referans kutucuğu kaybolduysa başarılı demektir.


TradeSanta Kripto Ticaret Botu

Referans Kodu : 226951

Referanslı Kayıt Linki : http://tradesanta.com/site/set-referral-cookie?referral_id=226951


İşlemlerinizi tamamladıktan sonra buraya tıklayarak iletişim formundan bana ulaşarak aynı gün içinde destek alabilirsiniz.

Not : Kripto para borsası çok hareketlidir. Ani düşüş-çıkışları olan bir borsadır. Risklerin farkında olarak bu borsaya giriş yapın. Yalnızca tavsiyeler verip asla sorumlu tutulamayacağımı beyan ederim.